Aktualności

W zakładce AKTUALNOŚCI, publikujemy dla Państwa wszystkie ważne zmiany oraz modyfikacje przeprowadzane w naszej poradni stomatologicznej. Dzielimy się tutaj również naszymi osiągnieciami oraz szkoleniami z zakresu stomatologii i nie tylko.

14.04.2022

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy życzyć naszym Pacjentom dużo zdrowia, radości, spokoju oraz pięknego uśmiechu każdego dnia.

Wielkanoc

01.03.2022

Zmieniamy naszą lokalizację

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że nasza poradnia stomatologiczna DENTIST, została przeniesiona na ulicę
Sobieskiego 14/5, II piętro. 

W związku z przeniesieniem gabinetu, uzgadniane będą nowe terminy według dotychczas ustalonej kolejności zarejestrowanych pacjentów. Będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie, w celu zmiany dotychczasowych terminów. 

08.09.2019

Szkolenie Kol-Dental

Wrzesień to miesiąc, w którym nie tylko uczniowie zaczynają naukę, ale również w naszym gabinecie był to czas pogłębiania wiedzy. Nasze higienistki wzięły udział w szkoleniu z zakresu profilaktyki, rekomendacji oraz komunikacji z pacjentem. 

Szkolenie zostało zorganizowane przez Oral-B oraz Kol-Dental we Wrocławiu. Dzięki szkoleniu nasza załoga zdobyła cenne doświadczenie oraz kolejny certyfikat do kolekcji. 

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do państwa dyspozycji w poniedziałek, środę i czwartek w godzinach 12-20 oraz we wtorki i piątki w godzinach 8-15.

© Dentist. All rights reserved