Aktualności

W zakładce AKTUALNOŚCI, publikujemy dla Państwa wszystkie ważne zmiany oraz modyfikacje przeprowadzane w naszej poradni stomatologicznej. Dzielimy się tutaj również naszymi osiągnieciami oraz szkoleniami z zakresu stomatologii i nie tylko.

01.01.2023

Szczęśliwego Nowego Roku

Ten rok obfitował w wiele wyzwań i rozwoju. Przenieśliśmy naszą lokalizację pod nowy adres, odbyliśmy kilkanaście szkoleń i poznaliśmy wielu wartościowych ludzi na naszej drodze. Dziękujemy Państwu za kolejny wspólnie spędzony rok, oraz życzymy Państwu dużo zdrowia i jak najwięcej uśmiechu. 

Zespół Dentist 

01.03.2022

Zmieniamy naszą lokalizację

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że nasza poradnia stomatologiczna DENTIST, została przeniesiona na ulicę
Sobieskiego 14/5, II piętro. 

W związku z przeniesieniem gabinetu, uzgadniane będą nowe terminy według dotychczas ustalonej kolejności zarejestrowanych pacjentów. Będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie, w celu zmiany dotychczasowych terminów. 

08.09.2019

Szkolenie Kol-Dental

Wrzesień to miesiąc, w którym nie tylko uczniowie zaczynają naukę, ale również w naszym gabinecie był to czas pogłębiania wiedzy. Nasze higienistki wzięły udział w szkoleniu z zakresu profilaktyki, rekomendacji oraz komunikacji z pacjentem. 

Szkolenie zostało zorganizowane przez Oral-B oraz Kol-Dental we Wrocławiu. Dzięki szkoleniu nasza załoga zdobyła cenne doświadczenie oraz kolejny certyfikat do kolekcji. 

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do państwa dyspozycji w poniedziałek, środę i czwartek w godzinach 12-20 oraz we wtorki i piątki w godzinach 8-15.

© Dentist. All rights reserved